Domki drewniane typu BRDA dwupoziomowe


Posiadamy 5 domków typu BRDA z 7-8 miejscami noclegowymi każdy. Parter domku składa się z dwóch pokoi - jednoosobowego z wersalką oraz czteroosobowego z czterema pojedynczymi łóżkami, z zadaszonym tarasem i z łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (ciepła woda, kabina prysznicowa, umywalka i wc) z oddzielnymi wejściami z korytarza. Na wyposażeniu jest chłodziarka, RTV, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, szklanki i sztućce. Na piętrze: pokój 2 osobowy z pojedynczymi łóżkami, w przedpokoju wc i umywalka. W pokoju jest RTV, czajnik bezprzewodowy, szklanki, sztućce i talerzyki, wejście na piętro niezależne po schodach z tarasu na zewnątrz ale pod dachem. Wszystkie pokoje są oczywiście wyposażone w meble takie jak: szafy, szafki nocne, stoły, krzesła, lampki i odpowiednią ilość pościeli. Domki po kapitalnym remoncie. Przed każdym domkiem wiatka ze stołem i ławami pod dachem.

Domek drewniany typu BRDA mała


Ten domek jest dla 4-5 osób, posiada parter i piętro. Na parterze usytuowany jest salonik z kanapą i RTV z otwartym aneksem kuchennym/kuchenka gazowa, zlew, lodówka, naczynia i sztućce/ oraz łazienką z pełnym węzłem sanitarnym /ciepła woda, kabina prysznicowa, umywalka i wc/. Z salonika wejście na górę po kręconych schodach, gdzie są trzy miejsca do spania /niezalecane dla ludzi starszych/. Przed wejściem do domku zadaszony taras ze stolikiem i krzesłami oraz wiatka ze stołem i ławami pod dachem.

SEGMENTY MUROWANE


W segmencie są trzy niezależne 3-4-ro osobowe pokoje lub jak kto woli domki murowane, połączone bocznymi ścianami, nie w jednej linii a w zygzak /patrz zdjęcia/. Przed każdym pokojem/domkiem jest taras ze stolikiem i krzesełkami i dodatkowo przed każdym wiatka ze stołem i ławami pod dachem. Z tarasu oddzielne wejścia do każdego pokoju/domku a na zapleczu każdego łazienka z pełnym węzłem sanitarnym /ciepła woda, natrysk, umywalka, wc/. W każdym pokoju dwa pojedyncze tapczaniki lub łóżka i wersalka, RTV, kącik kuchenny a w nim chłodziarka, czajnik bezprzewodowy, szklanki, sztućce i talerzyki. Oczywiście wszystkie pokoje/domki wyposażone w meble np. szafy, szafki i lampki nocne, stoły, krzesła/fotele i odpowiednią ilość pościeli.

POKOJE HOTELOWE na parterze


W budynku murowanym posiadamy 4 pokoje 3-4 osobowe. Wejście do pokoi z korytarza. W 3-ch pokojach po dwa pojedyncze łóżka i wersalka, w jednym łoże małżeńskie i piętrowe łóżko dla dwóch osób. W każdym pokoju RTV, chłodziarka, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerzyki i sztućce. Na zapleczu każdego pokoju łazienka z pełnym węzłem sanitarnym/ciepła woda, natrysk, wc i umywalka/. Oczywiście wszystkie pokoje wyposażone w meble: szafy, szafki i lampki nocne, stoły i krzesła i odpowiednią ilość pościeli. Pokoje i łazienki po kapitalnym remoncie. Przed wejściem do budynku wiatki ze stołem i ławami pod dachem.

Stołówka


Na terenie ośrodka znajduje się własna stołówka na 100 miejsc konsumpcyjnych. W lipcu i sierpniu pobyt tylko z wyżywieniem (śniadanie i obiad)

Świetlica


Dla wszystkich oferujemy możliwość korzystania ze świetlicy w której znajdują się piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego.

Plac zabaw dla dzieci


Dla dzieci oferujemy duży plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, kosze do koszykówki, świetlicę ze stołami do tenisa, piłkarzyki, grzybek itp.

Grill-chata i zadaszone miejsce na ognisko


Dla wczasowiczów Ośrodka Wypoczynkowego Relax a także dla grup zorganizowanych na biesiady, spotkania integracyjne i okolicznościowe oferujemy grill-chatę z dużym grillem i zadaszonym miejscem na ognisko na ok. 120 osób z nagłośnieniem.